W Internecie pojawiła się nowa wersja filmu – The Black Temple Remastered ze świata World of Warcraft. Ukazuje ona zwiastun z rajdu Black Temple, który został udostępniony po premierze dodatku The Burning Crusade w 2007 roku. Sam film to odnowiona wersja trailera, w której zastosowano nowe modele i efekty specjalne. Wiele osób zauważy również o wiele lepszą animację postaci.

Autorem nowego filmu – The Black Temple Remastered jest Ivan Kuzkin. Osoba znana w branży fanowskiej z wielu trailerów do World of Warcraft.


Poprzedni artykułPremiera karty GeForce GTX 1650 już 22 kwietnia?
Następny artykułPatriot Viper VPN100 – nowy dysk SSD z ciekawym chłodzeniem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.