W grze Forge of Empires pojawiła się Tawerna znajomych. Jest to całkowicie nowy budynek od InnoGames do jednej z najpopularniejszych gier przeglądarkowych. Dzięki “Tawernie znajomych” gracze mogą odwiedzać się nawzajem i wspierać. Każde odwiedziny to pewna ilość zarobku dla gospodarza. Otóż otrzymuje on srebrniki, czyli nową walutę, którą można wykorzystać na różnego rodzaju przydatne efekty.

Gracze mogą odblokować nowy budynek w Epoce Brązu. Pojawi się on nieopodal miasta i nie można go przesunąć, ani sprzedać. Wygląd tawerny różni się w zależności od trwającej ery. W tawernie znajduje się określona liczba krzeseł – maksymalnie przy stole może zasiąść do 16 graczy. Ponadto w przyszłości pojawi się możliwość wizualnego dostosowania tawerny.


ŹRÓDŁOpress.innogames.com
Poprzedni artykułPojawiły się informacje o chipsetach Intel Z270 Express i H270 Express
Następny artykuł30 dni podarunków od Ubisoft, z okazji świąt oraz 30 lecia
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.