Udostępniono modyfikację do gry System Shock o nazwie System Shock: ReWired. Jest to pierwsza modyfikacja z kampanią dla jednego gracza, stworzona w całości przez fanów. Dodano 3 nowe poziomy z rozgałęziającymi się ścieżkami. Pojawiły się 4 nowe sekcje cyberkosmiczne, sporo nowych zagadek, dialogi dźwiękowe (aktualnie w formie napiasów) i wiele więcej. Autorzy chcą w niedługim czasie w pełni ukończyć modyfikację.


SYSTEM SHOCK: ReWired – Trailer – Mod DB

Autorzy System Shock: ReWired zalecają posiadanie System Shock Enhanced Edition. Ale modyfikacja działa z innymi wersjami także.


Poprzedni artykułMinecraft otrzymuje aktualizację Aquatic Update Phase Two
Następny artykułShuttle XPC slim DL10J – minikomputer z procesorem Celeron
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.