system shock 2 enhanced edition
system shock 2 enhanced edition

Nightdive Studios udostępniło tweeta, w którym poinformowali o pracach nad grą System Shock 2: Enhanced Edition. Wiadomość jest dość zaskakująca, ponieważ studio obecnie pracuje nad remasterem pierwszej części System Shock. Na razie nie zdradzono więcej informacji, ale powinniśmy się spodziewać ulepszonej szaty graficznej oraz poprawienia wielu innych elementów w grze.

Warto nadmienić, że głównym projektantem System Shock 2: Enhanced Edition został Ken Levine, który do tej pory pracował w BioWare.

 


Poprzedni artykułVito “Kng” Giussepe zagra w MIBR?
Następny artykułWorld War 3 – wersja 0.7 i technologia światła strukturalnego
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.