Studio Flow Fire Games ogłosiło premierę najnowszego dodatku do SYNTHETIKLegion Rising. Dodatek zapewnia nową, darmową zawartość, którą znajdziemy praktycznie w każdym aspekcie gry. Ulepszono rozgrywkę, interfejs został odświeżony, a także wprowadzono wsparcie dla pięciu nowych języków: polskiego, francuskiego hiszpańskiego, portugalskiego i włoskiego.

Aktualizacja prócz tego dodaje nowe klasy postaci. Warto tutaj wspomnieć o skrytobójcy Assassin, budowniczym wieżyczek – Engineer, niszczycielu Demolisher lub opancerzonym strażniku Riot Guard.

SYNTHETIK jest to retro-futurystyczna strzelanka z gatunku rogue-lite. W grze znajdziemy innowacyjne rozwiązania dotyczące mechaniki broni takie jak np.: wielostopniowe przeładowywanie, wymienne rodzaje amunicji. Różnorodne uzbrojenie i osiem klas postaci oferują bezprecedensową personalizację rozgrywki, podczas gdy losowo generowane poziomy zapewniają, że gracz szybko się nie znudzi.

Wraz z aktualizacją SYNTHETIK zwiększył swoją cenę i otrzymuje podtytuł Legion Rising. Osoby, które już mają w swojej bibliotece grę otrzymają całą zawartość dodatku za darmo.

SYNTHETIK: Legion Rising jest dostępny na platformie Steam i GOG za 74,99 PLN.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułiBASE MI995 – płyta mini-ITX dla procesorów Intel Xeon E
Następny artykułControlPad – niewielka klawiatura z technologią Aimpad
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.