W sieci pojawił się film opowiadający o dubbingu gry Syberia 3. W polskiej wersji językowej w rolę Kate Walker wcieli się Anna Dereszowska. Aktorka opowiada o swojej pracy oraz wrażeniach, podczas sesji nagraniowych.

Wspomina też, że spodobała się jej bardzo główna bohaterka gry. W pewnym momencie pada nawet przyrównanie do swojego znaku zodiaku. Według Anny Dereszowskiej świat gry jest bardzo specyficzny i potrafi wciągnąć.

Syberia 3 ukaże się już 20 kwietnia. Za polską wersję językową odpowiadać będzie CDP.PL.


Poprzedni artykułPodróż do wnętrza Un’Goro – nowe rozszerzenie do gry Hearthstone
Następny artykułElite Dangerous: Horizons z darmową aktualizacją The Commanders
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.