Kilka dni temu na platformie Steam miała miejsce premiera Succubus Prologue, czyli prologu gry Succubus. Jest to fragment pełnej wersji gry oraz ważny etap produkcji mający zebrać feedback od graczy i wspomóc ukierunkowanie dalszego rozwoju projektu. Jest to kolejny krok po zakończonych w grudniu testach wersji Alpha. Znając bliżej oczekiwania fanów, wierzymy, że Prolog Sukkuby trafi do większej liczby osób.

By nie narażać graczy na niepotrzebne spoilery, z Prologu gry wycięte zostały sekcje fabularne, które dostępne będą jedynie w pełnej wersji gry.

Succubus Prologue przygotowany został w dwóch wersjach:
– podstawowej – dla graczy,
– rozszerzonej – dostęp dla prasy.
Wiele funkcji z pełnej wersji gry nie zostało zaimplementowanych. Każdy z elementów rozgrywki zostanie należycie rozwinięty, dopracowany i zbalansowany.

Odblokowując dodatkowe areny, zbroje oraz bronie i moce specjalne, gracze będą mogli poprawiać swoje wyniki na arenach. Będą mieli również możliwość rywalizacji online, porównując najlepsze osiągnięcia w tabeli wyników. Zarówno w pełnej wersji Succubus, jak i w Prologu, zaimplementowaliśmy również tryb cenzury, który pozwala na udostępnianie swojej rozgrywki na platformach streamingowych. Każdy z w dowolnym momencie ma jednak możliwość zrezygnowania z tego trybu, ciesząc się pozbawioną cenzury rozgrywką.


Poprzedni artykułGame Music Festival 2020 odbędzie się w dniach 16-17 października 2020
Następny artykułDominik “fanatyk” Barkiet opuszcza drużynę Wisła All in! Games Kraków.
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.