Kilka dni temu na platformie Steam miała miejsce premiera Succubus Prologue, czyli prologu gry Succubus. Jest to fragment pełnej wersji gry oraz ważny etap produkcji mający zebrać feedback od graczy i wspomóc ukierunkowanie dalszego rozwoju projektu. Jest to kolejny krok po zakończonych w grudniu testach wersji Alpha. Znając bliżej oczekiwania fanów, wierzymy, że Prolog Sukkuby trafi do większej liczby osób.

By nie narażać graczy na niepotrzebne spoilery, z Prologu gry wycięte zostały sekcje fabularne, które dostępne będą jedynie w pełnej wersji gry.

Succubus Prologue przygotowany został w dwóch wersjach:
– podstawowej – dla graczy,
– rozszerzonej – dostęp dla prasy.
Wiele funkcji z pełnej wersji gry nie zostało zaimplementowanych. Każdy z elementów rozgrywki zostanie należycie rozwinięty, dopracowany i zbalansowany.

Odblokowując dodatkowe areny, zbroje oraz bronie i moce specjalne, gracze będą mogli poprawiać swoje wyniki na arenach. Będą mieli również możliwość rywalizacji online, porównując najlepsze osiągnięcia w tabeli wyników. Zarówno w pełnej wersji Succubus, jak i w Prologu, zaimplementowaliśmy również tryb cenzury, który pozwala na udostępnianie swojej rozgrywki na platformach streamingowych. Każdy z w dowolnym momencie ma jednak możliwość zrezygnowania z tego trybu, ciesząc się pozbawioną cenzury rozgrywką.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments