Studio Madmind zapowiedziało grę Succubus. Będzie to oficjalna kontynuacja Agony, tytuły który miał dość dużo kontrowersji. A wszystko przez to, że mimo obietnic złożonych graczom, gra została po części ocenzurowana na premierę. Jednakże już pół roku później wydano Agony Unrated, czyli wersję taką, jaka miała ujrzeć światło dzienne w dniu premiery.

W grze Succubus wcielamy się w postać demonicznej kusicielki – Succubus Vydija. Odrzuciła ona tytuł królowej, a jej były partner – Nimrod zemścić się na niej za to. Porzucona i oszpecona, postanawia połączyć siły z Baphometem i jego armią. Chce odzyskać to, co utraciła.

Warto również wspomnieć o oficjalnym koncie Vydija na Twitterze. Twórcy chcą tym samym bardziej przybliżyć postać głównej bohaterki.


Poprzedni artykułSniper: Ghost Warrior Contracts – 11 minut gry i komentarz deweloperów
Następny artykułDeepcool Captain 240 Pro – efektowne i wydajne chłodzenie wodne
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.