Focus Home Interactive i Cyanide Studios udostępniły informację, że pracują nad grą Styx: Shards of Darkness, która swoją premierą ma mieć w tym roku. Tytuł jest określany mianem Thiefa w realiach fantasy, ponieważ wcielamy się w postać goblina Styx. Jest on zabójcą, który z powodu zniszczenia wieży Akenash, skrywającej źródło drogocennego bursztynu, musi zinfiltrować miasto Körangar.

W czasie gry odkrywamy, że okryte tajemnicą dyplomatyczne spotkanie Elfów i Krasnoludów to nic innego, jak zręczna przykrywka groźnego spisku i sojuszu, jaki nawiązują połączone nienawiścią do Goblinów rasy. Zadaniem naszego protagonisty jest odkrycie tajemnic związanych z owym spiskiem i uratowanie swoich pobratymców przed niechybnym pogromem.


Poprzedni artykułDOOM Ultranightmare ukończony w ciągu 5 godzin
Następny artykułnVidia udostępnia GeForce Game Ready Driver 368.22
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.