Studio Rebellion udostępniło w Internecie szkice koncepcyjne nadchodzącej gry Sniper Elite 4. Gra ukaże się 14 lutego 2017 roku. Tytuł przeniesie nas na piękny Półwysep Apeniński, czyli tereny Włoch. Gracze będą mogli zobaczyć skąpane w słońcu śródziemnomorskie miasta, nazistowskie budowle, gęste lasy i górskie szczyty.

Agent wywiadu i elitarny snajper Karl Fairburne musi walczyć u boku odważnych wojowników włoskiego ruchu oporu. Działania te mają na celu wyzwolenie kraju spod opresji faszystów i zażegnanie nowego zagrożenia. Jeśli jego misja nie powiedzie się, nie ma mowy o Operacji Overlord, desancie D-Day ani zwycięstwie w Europie.


Poprzedni artykułKarl Fairburne – krótka historia bohatera gry Sniper Elite 4
Następny artykułLiberty City – miasto z GTA III pojawi się, jako mod w grze GTA V
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.