Firma THQ Nordic udostępniła nowy zwiastun gry Elex. Studio Piranha Bytes cały czas pracuje nad nową produkcją i dopieszcza ją, ile się daje. Podczas targów Poznań Game Arena 2016 oraz Intel Extreme Masters 2017 można było sobie spróbować nowego tytułu u samodzielnie ocenić. Gra wbrew pozorom jest dość trudna i wymagająca. Można by rzec, że jest podobna do Gothica 1, ale poczekajmy do premiery.

Na materiale filmowym można zobaczyć głównego bohatera w różnych sytuacjach. Będą one zależeć ściśle od dokonanych wyborów. Omówiony jest bardzo otwarty świat, mechanizmy rozwoju naszej postaci oraz swoboda wybierania wątków fabularnych.


Poprzedni artykułWyciekły zdjęcia z magazynu Game Informer z Assassin’s Creed Origins
Następny artykułMiddle-Earth Shadow of War Story Trailer z krótką historią w grze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.