Studio Microids postanowiło podzielić się z graczami kilkoma utworami ze ścieżki dźwiękowej z gry Syberia 3. Ich tytuły to: Kate and the Youkols, Valsembor’s Lakeshore i Destiny Awaits. Kompozytorem tych utworów jest Inon Zur, urodzony w Izraelu popularny kompozytor muzyki filmowej. Tworzył on wcześniej muzykę dla takich gier, jak: Fallout 3, Fallout: New Vegas, Dragon Age: Origins czy Syberia 2.

Gra Syberia 3 ma być godną kontynuacją poprzednich odsłon cyklu. Ponownie wcielimy się w rolę młodej prawniczki Kate Walker oraz poznamy dalsze losy jej towarzyszy. Pojawią się także zupełnie nowe postacie, w tym agentka FBI Victoria McPherson (protagonistka serii Still Life). Twórcy zaoferują graczom całkowicie nową opowieść, która nie będzie miała wiele wspólnego z poprzednimi częściami.

Syberia 3 ukaże się 20 kwietnia na najważniejszych platformach sprzętowych. Gra otrzyma pełną polską wersję językową uwzględniającą dubbing postaci, a w rolę Kate Walker wcieli się Anna Dereszowska.


Poprzedni artykułAMD Ryzen 5 1400 gruntownie przetestowany w grach i benchmarkach
Następny artykułNetherRealm i Warner Bros przedstawiają nam Kobietę-Kot z gry Injustice 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.