Studio KING Art Games oficjalnie udostępniło grę The Dwarves. Prace nad nią trwały kilka lat, a fundusze na stworzenie pochodziły w dużej mierze od społeczności. Tytuł jest tworzony na podstawie powieści Markusa HeitzaThe Dwarves, która sprzedała się w bardzo dużym nakładzie.


W kampanii gracz będzie sterował grupą 15 krasnoludów z unikalnymi zdolnościami. Deweloperzy szykują unikatowy styl walki, który ma się różnić od obecnie dostępnych na rynku gier RPG. Prócz głównych zadań, będzie wiele pobocznych, co ma zapewnić długie godziny rozrywki.

KING Art Games to studio, które zasłynęło z dwóch ważnych tytułów: Battle Worlds: Kronos oraz The Book of Unwritten Tales. Obie pozycje są obecnie dostępne poprzez sklepy Steam oraz GOG.com. Warto zaznaczyć, że każda z tych gier została ufundowana przez społeczność Kickstartera. To samo tyczy się najnowszego tytułu, który również osiągnął zakładane wytyczne.


ŹRÓDŁOdwarves-game.com
Poprzedni artykułRuneScape otrzymuje pakiet benefitów Premier Club
Następny artykułNeverwinter Nights Diamond za darmo w ramach Zimowej Wyprzedaży GOG
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.