Studio InnoGames ogłosiło premierę Wypraw Gildijnych w swojej multiplatformowej grze Forge of Empires. Nowy tryb rozgrywki kładzie duży nacisk na współpracę graczy, którzy razem muszą stawią czoła nowemu rodzajowi wyzwań, jakie czekają na nich w tajemniczej dżungli. Każdy z graczy, który znajduje się w epoce żelaza lub wyższej, może wziąć udział w Wyprawach.

Gracze będą współdziałać, aby wypełnić cele danej gildii, poprzez indywidualne przechodzenie mapy Wypraw. Kiedy gildia zbierze już odpowiedni poziom Punktów Wypraw, zyskuje Potencjał, który przekłada się na nagrody oraz bonusy dla wszystkich jej członków. Wyzwanie zostaje zaliczone, jeżeli wygra się walkę lub wynegocjuje. Każdy gracz, zależnie od indywidualnych osiągnięć, otrzyma nagrodę za udział w zadaniach. Po rozwiązaniu całej mapy Wypraw gildyjnych, zostaje odblokowany nowy poziom trudności – razem z nowymi nagrodami.


Poprzedni artykułZOTAC PC Stick PI221 – minikomputer z linii PICO
Następny artykułAOC Q2781PQ – cienki profil i wąskie ramki
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.