Studio DICE uruchomiło kilka dni temu serwery hardcore do gry Battlefield 1. Zostały one wprowadzone jeszcze za czasów Battlefield 2. Jest to miejsce, gdzie rywalizują ze sobą najlepsi gracze. Na serwerach hardcore za sprawą modyfikacji różnych ustawień rozgrywka staje się dużo bardziej wymagająca. W skrócie mówiąc: z gry mogą zniknąć wszelkie ułatwienia. Wyłączona może być minimapa, znak celowniczy lub na przykład funkcja dostrzegania wrogów.

Poza tym dostępna jest też opcja ognia bratobójczego, której aktywacja sprawia, że podczas starcia przez nieostrożność można zabić członków własnego zespołu. To samo tyczy się różnych pojazdów. Większość dostępnych opcji będzie bardzo znajoma, ale DICE wprowadziło kilka nowych.


Poprzedni artykułMysz Naos QG z sensorem GSR to dobre źródło informacji dla graczy
Następny artykułWyciekły nazwy kodowe układów Summit Ridge – ZEN SR3, SR5 i SR7
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.