Studio BioWare udostępniło oficjalny zwiastun do gry Mass Effect: Andromeda. Możemy w nim zobaczyć pełny skład naszej załogi, wnętrze okrętu Arka, nową planetę, statki obcej cywilizacji oraz samych przedstawicieli nowej rasy. Gra ma się ukazać 21 marca na komputery PC oraz konsole nowej generacji.

Akcja gry Mass Effect: Andromeda będzie się działa 600 lat po wydarzeniach z oryginalnej trylogii. Tyle trwać ma podróż do Galaktyki Andromeda, odległej od Drogi Mlecznej o 2,52 miliona lat świetlnych od Ziemi.

Twórcy zastosowali tutaj silnik Frostbite 3, który powinien zadowolić wszystkich fanów. Grafika w grze wygląda bardzo ładnie, a szczegółowość świata wręcz zachwyca. Twórcy bardzo mocno przyłożyli się też do efektów zniszczeń, które są o wiele lepiej widoczne w otoczeniu.


Poprzedni artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 378.49 z obsługą Resident Evil 7
Następny artykułIntel Challenge Katowice 2017 kolejny raz z udziałem kobiet
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.