Firefly Studios udostępniło kolejne nagranie z gry Stronghold: Warlords. Tytuł ten ma powrócić do swoich korzeni i pokazać nam tym razem Daleki Wschód. Gracz będzie miała okazję poznać wydarzenia historyczne od III wiek przed naszą erą, do aż 1200 roku. Do dyspozycji zostaną oddane takie nacje jak Chiny, Japonia, Mongolia oraz Wietnam. Tym razem możemy zobaczyć bronie oparte o czarny proch.

Jest to rodzaj prochu wynaleziony w Chinach w IX wieku. Był on stosowany do połowy XIX, do czasu wynalezienia prochu bezdymnego oraz trotylu. Gracze będą mieli okazję poznać jego zabójcze zastosowania w grze Stronghold: Warlords. Do dyspozycji zostaną oddane bomby, moździerze, wyrzutnie rakiet czy ogniste lance. Wszystkie te bronie zachwiały tradycyjną budową zamków i zmieniły świat.

Stronghold: Warlords - czarny proch


Poprzedni artykułIntel potwierdza: będą 10 nm procesory dla komputerów desktop
Następny artykułECS Season 8: Virtus.pro zagra przeciwko europejskiej drużynie, rywal będzie wymagający
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.