Iceberg Interactive udostępnił za darmo na Steam grę Starpoint Gemini 2. Jest to strategia czasu rzeczywistego z elementami RPG i symulatora lotu. Za produkcję odpowiada studio Little Green Men Games, które w drugiej części odświeżyło grafikę oraz dodało sporo nowych elementów. Ciekawą nowością w Starpoint Gemini 2 jest możliwość samodzielnego kierowania statkiem kosmicznym. Nową funkcję doceni zapewne spora liczba graczy, którzy grali w symulatory kosmiczne.

Historia opowiedziana w grze jest kontynuacją wydarzeń przedstawionych w Starpoint Gemini. Akcja toczy się w Układzie Gemini wokół konfliktu między rządzącym Imperium a Ligą Gemini. Nasz bohater podróżuje po układzie, zdobywając doświadczenie i umiejętności.

Promocja na grę trwa do godziny 19. Aby zagrać w Starpoint Gemini 2 za darmo, wystarczy wejść na Steama i dodać grę do swojego konta.


ŹRÓDŁOsteamcommunity.com
Poprzedni artykułWiedźmin 3 – jak powstawała stolica Beauclair z regionu Toussaint
Następny artykułThe Story of an Imperial Soldier, czyli kolejny film z Star Wars: Battlefront 2
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.