Blizzard dodał nowego dowódcę w trybie współpracy – Dehaka. Dowodzi on swoimi bestiami wykorzystując przebiegłość i zaciekłość, która charakteryzuje pierwotne zergi. Bestie te słyną ze swoich zdolności do adaptowania się i ewoluowania, a nikt nie jest w tym lepszy niż Dehaka. Potrafi on rosnąć w siłę w trakcie bitwy i przystosowywać się do każdego wroga, z którym walczy.

Do zdolności tego dowódcy zaliczają się:

  • Skok – doskakuje do wrogich jednostek i wyprowadza dziki atak,
  • Zastraszający Ryk – wprawia wrogów w osłupienie i zmniejsza ich szybkość ruchu oraz ataku,
  • Pożarcie – pochłania wrogą jednostkę i tymczasowo zyskuje jej siłę.

Starcraft II - Dehaka

Dehaka może wzywać pierwotne czerwie, które przekopują się przez całą mapę i zapewniają mu dodatkowe zdolności obronne. Prócz tego mogą pojawić się trzej przywódcy stad uzbrojonych w wyjątkowe umiejętności, którymi mogą wspomóc go w walce.


Poprzedni artykułFatshark zapowiedziało Warhammer: Vermintide 2
Następny artykułAMD Radeon RX Vega 56 z BIOSem Radeon RX Vega 64 jest na równi
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.