EA i Respawn Entertainment zaprezentowali darmowy dodatek do gry Star Wars Jedi: The Fallen Order. Największą część aktualizacji stanowi zupełnie nowe centrum rozgrywki – Trening Medytacyjny. Jest to nowy tryb gry, do którego dostęp uzyskuje się ze zdobytych punktów Medytacyjnych w trakcie gry. Pozwala on na wejście w Wyzwania Bitewne, w których Cal stawia czoła różnorakim wrogom i bossom.

Powyższy tryb można odblokować po przejściu całej gry Star Wars Jedi: The Fallen Order i rozpoczęciu przygody w nowym zatytułowanym Nowa Podróż +. Gracze zachowują wszystkie wcześniej odblokowane przedmioty kosmetyczne i kolekcjonerskie. W czasie nowej rozgrywki będzie można zdobyć kilka unikalnych przedmiotów kosmetycznych, w tym mundur Inkwizytora i pasujące do niego czerwone kryształy do miecza świetlnego.

Star Wars Jedi: The Fallen Order

Nie zabraknie także zupełnie nowych przedmiotów kosmetycznych, które pozwolą udoskonalić swój miecz świetlny. Wypełniając Wyzwania Bitewne znalezione w Treningu Medytacyjnym, jest szansa na zdobycie skórki dla BD-1.

Star Wars Jedi: The Fallen Order

Respawn zawarł również wiele wysoce pożądanych zmian ułatwiających dostępność gry, w tym opcje skalowania rozmiaru tekstu, możliwość pominięcia interaktywnych przerywników filmowych (quick-time events) oraz przełączniki ułatwiające interakcję z obiektami i poruszanie się po świecie.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments