Electronic Arts ogłosiło wydanie trzeciego dodatku do Star Wars: Battlefront o nazwie Death Star. Wchodzi on w skład przepustki sezonowej (Season Pass) i to do nich w pierwszej kolejności trafi już dzisiaj. Do reszty graczy będzie dostępny dokładnie za 14 dni, czyli 4 października 2016 roku.

Rozszerzenie Gwiazda Śmierci wprowadza pięć nowych mapy do rozgrywki wieloosobowej. Będzie można w końcu powalczyć w przestrzeni kosmicznej wokół potężnej stacji bojowej, a także w jej wnętrzu. Dodatkowo studio DICE przygotowało znany już korytarz z filmu Gwiezdne Wojny: Nowa Nadzieja, którym leciał Luke Skywalker.

Prócz tego pojawi się dwóch nowych bohaterów: trandoshański łowca nagród o imieniu Bossk oraz legendarny Chewbacca z kuszą energetyczną. Na koniec warto wspomnieć o nowych broniach i kartach.


Poprzedni artykułRuneFest 2016 – informacje i nowości, jakie pojawią się w RuneScape
Następny artykułMad Catz wprowadza słuchawki Tritton ARK 100 i ARK 300
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.