Electronic Arts rozpoczęło kolejny sezon w Star Wars: Battlefront II o nazwie Han Solo. Tym razem będziemy mieli okazję poznać historię słynnego przemytnika, znanego z trylogii Gwiezdnych Wojen. Gracze będą mieli okazję powrócić do Pałacu Jabby. Mapa dostępna będzie w w trybie „Potyczka”, „Zmagania bohaterów” oraz „Bohaterowie i złoczyńcy”. Gracze udowodnią, który z nich jest najlepszy, w zakamarkach i zaułkach domostwa Jabby.

Prócz tego Han Solo otrzyma u swojego boku potężnego Chewbakka. W „Zmaganiach bohaterów” – nowym, wielorundowym trybie eliminacji z sezonu z Hanem Solo – będziemy mogli postawić przeciw sobie nasze ulubione pary w walce dwóch na dwóch rodem z trybu bohaterów i złoczyńców.  Han Solo i Chewbacca przeciw Bobie Fettowi i Bosskowi? Yoda i Rey przeciw Vaderowi i kapitan Phasmie? Wszystko zależy od was, lecz po wygranej rundzie będziecie musieli wybrać inny duet. Czas sprawdzić swój spryt i zmysł taktyczny.

Deweloperzy dodali również spersonalizowany tryb arcade dla myśliwców. Będzie można w nim szlifować swoje umiejętności w kokpitach myśliwców ze wszystkich er. Prócz latania w X-Wingach i TIE/LN będzie można zasiąść za sterami Sokoła Millenium.

Warto nadmienić, że wydarzenie zostało uruchomione, ponieważ już niedługo pojawi się film Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie.


Poprzedni artykułADATA XPG INFAREX K20 – klawiatura mechaniczna dla graczy
Następny artykułCall of Duty: Black Ops 4 – zaprezentowano rozgrywkę
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.