Star Citizen uzbierało w 2017 roku kwotę 34,91 milionów dolarów. Wspomniana suma jest mniejsza niż rok temu – 36.11 milinów dolarów uzbierane w 2016. Łącznie na koncie projektu jest już 175.9 milionów dolarów. Patrząc wstecz to dwukrotność sumy uzbieranej w 2012 roku na Kickstarterze, kiedy Star Citizen został ogłoszony. Tytuł jest tworzony przez znanego dewelopera – Chrisa Robertsa.

Kiedy tytuł wyjdzie z fazy alfa? Tego nikt nie wie. Dość poważnym problemem samej gry są ceny. O ile granie jest darmowe, o tyle trzeba wpierw kupić pakiet startowy, który nie jest wcale tani. Nie mówiąc już o resztach okrętów, których ceny często są wręcz astronomiczne.


ŹRÓDŁOpolygon.com
Poprzedni artykułMSI B350I PRO AC – nowa płyta mini-ITX dla procesorów Ryzen
Następny artykułTenda U12 – bezprzewodowa karta sieciowa AC1300
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.