Studio Cloud Imperium Games ogłosiło przekroczenie bariery 150 milionów dolarów w zbiórce pieniędzy na grę Star Citizen. Z tej okazji deweloperzy udostępnili graczom okręt AEGIS Eclipse. Jest to pierwszy w historii gry bombowiec typu stealth. Jednakże jego cena może nie przyćmić zapędy niektórych graczy. Jego podstawowe wersja kosztuje 250 dolarów, a wersja war bond to wydatek rzędu 275 dolarów (w promocji do 2 czerwca).

Ciągle nie wiadoma jest premiera Star Citizen oraz kampanii Squadron 42. Co chwila słyszymy o przesuwania premiery w nieskończoność. Aktualnie pewną zapowiedzią jest premiera aktualizacji Alpha 3.0 na dzień 29 czerwca. Wprowadzi ona system pozwalający lądować na powierzchniach planet, a także kilka nowych globów.


Poprzedni artykułPortal Knights – bajkowa kraina z klockami, portalami i bohaterami
Następny artykułPlextor M8Se – trzy nowe dyski SSD na kościach TLC
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.