Serwis IGN opublikował 6 minutowy film, na którym widać rozgrywkę w najnowszą wersję Star Citizen. Na materiału uwieczniono prostą misję z odbiorem przesyłki i jej dostarczeniem w konkretne miejsce. Dla niektórych może to być ciekawe, dla innych nudne. Jednakże ukazuje to obecne oblicze pewnej części gry. W filmie można podziwiać przepiękną grafikę oraz pełen detali okręt transportowy.

Star Citizen jest ciągle w fazie alfa i podlega rozwojowi od kilku lat. Cloud Imperium Games nie wie, kiedy tak naprawdę ukończy całą grę. W planach jest wydanie Star Citizen 3.2.0 w drugim kwartale tego roku. Twórcy chcą poprawić wydajność na wszystkich typach komputerów. A także usunąć sporo błędów sieciowych.


ŹRÓDŁOdsogaming.com
Poprzedni artykułIntel Core i7-7740X i Core i5-7640X przechodzą na emeryturę
Następny artykułRazer Abyssus Essential – myszka z podświetleniem Chroma
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.