Space Company Simulator

Zapowiedziano grę Space Company Simulator, która jest inspirowana takimi seriami, jak Civilization i GameDev Tycoon. Gracze będą mieli okazję pokierować korporacją dążącą do finansowej i technologicznej dominacji w kosmosie. Będzie można budować rakiety, statki kosmiczne, satelity i stacje orbitalne. Naszym zadaniem jest zostanie potentatem kosmicznym i wygranie wyścigu do gwiazd.

Za produkcję odpowiada niezależne studio deweloperskie INTERMARUM. Wydania gry w Polsce i na świecie podjęła się firma All in! Games. Do tej pory pod jej skrzydłami ukazały się takie tytuły, jak Paradise Lost (PolyAmorous), Fort Triumph (CookieByte), Daymare: 1998 (Invader Studios, Destructive Creations), Space Cows (Happy Corruption), Metamorphosis (Ovid Works).

Space Company Simulator to gra stawiająca na realizm. Zespół poświęcił sporo godzin na zapoznanie się z raportami NASA i innych agencji kosmicznych. Miało to pomóc jak najdokładniej odwzorować każdy aspekt eksploracji kosmosu.

Rozgrywka zaczyna się od skompletowania zespołu światowej klasy specjalistów i odkrywania nowych technologii, które umożliwią realizację kolejnych misji kosmicznych.

  • Zostań prezesem kosmicznej korporacji i poprowadź ją do finansowej i technologicznej potęgi
  • Zbierz zespół specjalistów, tworząc z nich lojalnych pracowników
  • Opracuj nowe technologie i ulepszaj je z każdą misją kosmiczną
  • Walcz o duże i dochodowe kontrakty
  • Rywalizuj z innymi szybko rozwijającymi się, sterowanymi przez AI korporacjami

Premiera Space Company Simulator na PC jest zaplanowana na jesień 2019 roku.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments