Portal wccftech.com przeprowadził wywiad ze studiem CI Games, odpowiedzialnym za grę Sniper Ghost Warrior 3. I można się dowiedzieć kilku ważnych informacji. Gra będzie zbudowana na zmodyfikowanym silniku CryEngine. Do tego deweloperzy dodadzą obsługę HDR, co powinno poprawić jakość oprawy graficznej.

Wiadomo też, że będą wspierane konfiguracje złożone z dwóch lub więcej kart graficznych. To bardzo ważne dla osób, które oczekują jak najlepszej oprawy graficznej. Na koniec warto wspomnieć troszkę o rozgrywce. Mapa będzie miała powierzchnię 27 km2. Główne zadania zajmą do 15 godzin zabawy, natomiast wszystkie poboczne misje do 20 godzin.


ŹRÓDŁOwccftech.com
Poprzedni artykułIntel Core i3-7350K – pierwsze wyniki wydajności lekko zaskakują
Następny artykułnVidia GeForce Game Ready Driver 376.09 dedykowane Watch Dogs 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments