CI Games udostępnili nowy film o tym, jak bardzo niebezpiecznym można być w Sniper Ghost Warrior 3. Trailer – w akompaniamencie mocnych dźwięków – pokazuje jak niewiarygodnie skuteczny w eliminowaniu celów może być Jon North. Strzelanie z karabinu snajperskiego nie jest jedynym sposobem na unieszkodliwienie wroga. Można także skorzystać z broni białej, wysadzić przeciwników (wykorzystując łatwopalne czerwone beczki) czy potraktować ich „z buta”.

Na koniec warto wspomnieć, że użycie amunicji przeciwpancernej gwarantuje prawdziwie spektakularne i dające ogromną frajdę rezultaty.

Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosuj broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.


ŹRÓDŁOsniperghostwarrior3.com
Poprzedni artykułAssassin’s Creed: Empire przez przypadek potwierdzony przez aktora Davida Bana
Następny artykułBayonetta udostępniona na komputery PC z rozdzielczością 4K
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.