Studio Rebellion udostępniło dodatek do gry Sniper Elite 4 o nazwie Deathstorm Part 1: Inception. Akcja rozszerzenie odbywać się będzie zaraz po wydarzeniach, ukazanych w podstawowej części gry. Gracz będzie miał za zadanie odzyskać cenną przesyłkę o nazwie Deathstorm. W tym celu będzie trzeba udać się do zbombardowanej bazy marynarki wojennej nazistów.

Znajduje się ona w północnych Włoszech, gdzie panuje mroźny klimat.

Dodatkowo gracze otrzymają zestaw trzech broni, skórki dla ośmiu broni oraz skórki dla dwóch postaci (mężczyzny i kobiety). Prócz tego osoby grające w multiplayera dostaną nowy tryb Elimination. Zabawa przeznaczona jest dla dwunastu osób, po 6 na każdą z dwóch drużyn. Celem jest zabicie wszystkich przeciwników. Jednakże, jeżeli członek drużyny zabije przeciwnika, to zabita osoba, może wrócić na pole walki.

Sniper Elite 4 - Deathstorm Part 1: Inception

Tryb wieloosobowy otrzyma także nową mapę Night Woods.


Poprzedni artykułGOG.com uruchomiło Weekly Sale Vol. 9 z 29 grami
Następny artykułSłuchawki HyperX Cloud Revolver S z technologią Dolby Headphone
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments