Deweloperzy z TES Renewal Project udostępnili gameplay z gry The Elder Scrolls: Skywind. Projekt ma na celu uruchomienie gry Morrowind na silniku Skyrima. Od kilku lat trwają ogromne prace nad stworzeniem całego świata i jego dopracowaniem. Deweloperzy ciągle poszukują osób chętnych do pomocy przy różnych pracach. Dodatkowo publikowane są co jakiś czas różne postępy w pracach graficznych.

W krótkim filmie o Skywind możemy zobaczyć wykonywanie zadania Writ for Sarayn Sadus od jednej z gildii w Balmorze. Gracz pokazuje nam część miasta oraz zewnętrznych terenów, gdzie musimy dotrzeć, w celu wykonania misji. Przejście na silnik Skyrim Special Edition ożywiło troszkę postacie, z którymi rozmawiamy. Zmienił się także styl walki.


Poprzedni artykułCastle 240 RGB V2 i Castle 360 RGB V2 – nowe chłodzenia wodne
Następny artykułSpace Gaming Monitor – czyli nowy monitor dla graczy od Samsunga
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.