Bethesda Softworks zapowiedziało odświeżenie kultowej gry Skyrim pod nazwą Skyrim Special Edition. Pierwotnie tytuł na komputery osobiste ukazał się 11 listopada 2011 roku i był piątą częścią cyklu The Elder Scrolls. Akcja gry osadzona została 200 lat po wydarzeniach przedstawionych w The Elder Scrolls IV: Oblivion. Gracz wciela się w rolę jednego z ostatnich bohaterów parających się profesją dovahkiina, czyli łowcy smoków.

Skyrim Special Edition przyniesie nam nowe zadania, tereny, postacie, dialogi, pancerze, bronie i wiele więcej. Odświeżona zostanie szata graficzna, a osoby posiadające Skyrim: Legendary Edition otrzymają darmową aktualizację do nowego wydania. Premiera gry planowana jest na 28 października.


ŹRÓDŁObethesda.net
Poprzedni artykułTitanfall 2 ukaże się 21 października z dobrze znanymi mechami
Następny artykułMass Effect Andromeda i kolejna dawka informacji o świecie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.