Dwójka bohaterów z gry Heroes of the Storm: D.Va i Genji otrzymała skórki ze znanego anime Neon Genesis Evangelion. Nowy wygląd postaci został stworzony na prośby graczy, którzy zgłaszali takie propozycje na oficjalnym forum Overwatch.

Heroes of the Storm - D.Va

D.Va została upodobniona do Asuka Langley-Soryu. Jej strój oraz kombinezon bojowy nawiązują bezpośrednio do tego z anime.

Heroes of the Storm - Genji

Genji natomiast posiada barwy kombinezonu bojowego Unit-01. Podobne skórki posiadają również Artanis oraz Probius.


ŹRÓDŁOpolygon.com
Poprzedni artykułMajor League Gaming staje się częścią Blizzard Entertainment
Następny artykułCase Mod World Series 2017 z udziałem Polka w finałach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.