Ekipa graczy pod przewodnictwem SilverTM pracują obecnie na remakiem Half Life/Black Mesa. Całość jest tworzona na silniku Unreal Engine 4. Aktualnie zespół nie ma zamiaru przerabiać całej gry, a jedynie jej pierwszy rozdział. W niedługim czasie planowane jest udostępnienie grywalnego demo, dzięki czemu wszyscy będą mogli ocenić prace. Z okazji ujawnienia tej informacji, SilverTM udostępnił zrzuty ekranu oraz film.

W pierwszym rozdziale Gordon Freeman przemieszcza się do placówki Black Mesa tramwajem. Jest to obecnie symulator pociągu. Będą obecni gracze komputerowi, ale nie będzie można do nich strzelać.


ŹRÓDŁOdsogaming.com
Poprzedni artykułMadmind udostępnia wymagania sprzętowe gry Agony
Następny artykułTechnika NVIDIA RTX, czyli raytracing na żywo w grach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.