quake visior
quake visior

Jeśli nie mieliście dotychczas wystarczającej motywacji do gry w najnowszy tytuł studia Bethesda, Quake Champions, to teraz jest ku temu doskonała okazja. Kilka dni temu została wydana kolejna duża aktualizacja do najnowszej odsłony “ojca” gatunku pierwszoosobowych strzelanek.

W skład aktualizacji do Quake Champions wchodzi kilka ważnych elementów. Pierwszą i zarazem najważniejszą jest nowy średni czempion – Death Knight. Sierpniowa aktualizacja do Quake Champions już na serwerach 1Jego główną umiejętnością jest Uderzenie Płomienia, które pozwala Rycerzowi cisnąć przed siebie trzy ogniste kule, które nie tylko zadają obrażenia przeciwnikom w bezpośrednim zasięgu, ale również podpalają wrogów i ranią ich przez jakiś czas. Sam Death Knight jest odporny na wszelkiego rodzaju elementy mapy oparte na ogniu.
Sierpniowa aktualizacja do Quake Champions już na serwerach 2Usprawniono również rozgrywki z botami, które nie tylko doczekały się wielu poziomów trudności, ale również dodano opcję umieszczenia ich w dostępnym dla posiadaczy Pakietu Czempionów trybie Gry Niestandardowej.Sierpniowa aktualizacja do Quake Champions już na serwerach 3Ostatnia decyzja projektantów Quake Champions dotycząca dodania playlist trybów gry mocno rozzłościła społeczność graczy. W najnowszej aktualizacji studio Bethesda postanowiło uderzyć się w pierś i powrócić do wyboru znanego jeszcze kilka miesięcy temu. Jako dodatkowy tryb do wyboru dodano również Deathmatch Drużynowy przeciwko grupie sterowanych przez komputer botów.
Sierpniowa aktualizacja do Quake Champions już na serwerach 4Łatka dodaje również do gry wiele pomniejszych smaczków, które mimo że mają mniejszy wpływ na rozgrywkę są bardzo miłym smaczkiem. Wśród nich znajduje się modyfikacja nagród za dzienne logowanie (postanowiono zrezygnować z obdarowywania graczy odłamkami i skrzyniami).
Sierpniowa aktualizacja do Quake Champions już na serwerach 5W ramach przygotowania do nadchodzącego już w najbliższym tygodniu QuakeCon‘u dodano do gry ekskluzywną skórkę do karabinu maszynowego, który będzie można uzyskać poprzez zalogowanie się do Quake Champions w trakcie trwania imprezy.
Sierpniowa aktualizacja do Quake Champions już na serwerach 6

Ostatnia, rzucająca się tym razem w ucho, zmiana to dodanie całkowicie nowej ścieżki dźwiękowej dla Quake’a. Została ona skomponowana tym razem przez znanego między innymi przez fanów modyfikacji Brutal Doom muzyka Andrew’a Hulshult’a.

Już dzisiaj zapraszamy Was, Drodzy Czytelnicy, do przetestowania zmian. Przypominamy że każdy gracz, który zagrał w Quake Champions chociaż raz w trakcie darmowego tygodnia ma i będzie miał dostęp do gry już na zawsze. Pozostałe osoby zapraszamy do zakupu:

w sklepie Bethesda lub na platformie Steam.


ŹRÓDŁOquake.bethesda.net
Poprzedni artykułASRock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac – nowa płyta mini-ITX
Następny artykułOdejście Enzo z Codewise Unicorns
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments