Shenmue III uzbierało na Kickstarterze kwotę 7.1 miliona dolarów. Studio Deep Silver oraz twórca gry – Yu Suzuki serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom. Zebrana kwota pozwoli na pełne ukończenie gry do sierpnia 2019 roku. Pierwotnie gra miała się ukazać już w sierpniu 2018 roku, jednakże twórcy postanowili przesunąć datę premiery po raz trzeci. Nie znamy niestety dokładnego powodu tej zmiany.

Zbiórkę na grę wsparło ponad 81 000 osób. Uzbierano łącznie 7 179 510 dolarów co jest naprawdę ogromną sumą. Pierwotne założenia mówiły o kwocie 6 333 295 dolarów co jest dobrym wynikiem. Najdroższy pakiet kosztował 10 000 dolarów. W nagrodę kupujący będzie mógł spędzić wieczór w Los Angeles z Yu Suzuki oraz otrzymać kopię kurtki Ryo.

Shenmue IIIShenmue III będzie zbudowana na silniku Unreal Engine 4, co pozwoli oddać świetnie cały świat. Mechanika i zawartość mają być bardzo podobne do poprzednich odsłon.

Oto minimalne wymagania sprzętowe gry:

  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 10 (wersje 64-bitowe wymagane)
  • Procesor: Intel Core i5-4460 (3,40 GHz); co najmniej czterordzeniowy
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti (wymaga obsługa DirectX 11 i 2 GB VRAM)
  • HDD: 100 GB wolnego miejsca

ŹRÓDŁOkickstarter.com
Poprzedni artykułSuperNova CS:GO Malta: Virtus.pro przegrywa z drużyną NRG Esports
Następny artykułASRock Z390 DeskMini GTX – ciekawa jednostka Micro-STX dla graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.