Flying Wild Hog i Devolver Digital udostępnili pierwszy dodatek do gry Shadow Warrior 2Bounty Hunt Part 1. Jest to pierwszy z serii darmowych pakietów misji, które wzbogacają rozgrywkę. Dodatek wprowadza czternaście nowych misji, dwie nowe bronie, którymi można nieźle namieszać, oraz cztery nowe umiejętności bojowe w bogatym wachlarzu możliwości Wanga i jego kompanów.

Gracze będą mogli stanąć do walki sami lub w złowieszczym gangu z czterech ninja. Do tego pojawią się cztery nowe umiejętności bojowe w bogatym wachlarzu możliwości Wanga i jego kompanów. Będzie można stawić czoła Pladze Króliczych Władców, 50 Cieni Cienia i Strefa Śmierci na Górze Akuma.

Z okazji wydania darmowej kolekcji nowych, pełnych mięcha misji, podstawowa gra będzie dostępna 25% taniej


Poprzedni artykułDelock zaprezentował pasywny Przewód Thunderbolt 3 USB-C
Następny artykułKarty AMD Radeon RX 500 posiadają wsparcie w sterownikach Radeon Crimson ReLive Edition 17.3.2 Beta
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.