Techland ogłosił wydanie w Polsce gry Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Mimimi Productions znane m.in. z The Last Tinker: City of Colors. Gra jest taktyczną strategią czasu rzeczywistego, której akcja dzieje się w średniowiecznej Japonii w 1615 roku. Jest to początek epoki Edo, kiedy nowy Szogun postanawia zjednoczyć całą Japonię i zaprowadzić długoletni pokój.

W tym celu zwraca się z pomocą do wyspecjalizowanej grupy osób. Właśnie tą drużyną będzie kierował gracz w trakcie całej kampanii. Bohaterowie będą wchodzić ze sobą w różne interakcje. Dostępnych ma być 13 obszernych i ciekawie zaprojektowanych misji, które będą się odbywały na pomysłowo stworzonych mapach.

Warto nadmienić, że mechanika gry będzie bardzo podobna do tej, znanej z serii Desperados.


Poprzedni artykułDodatek Vive la France! do gry Euro Truck Simulator 2 oficjalnie dostępny
Następny artykułDead Rising 4 – wielki i otwarty świat bez ram czasowych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.