Firma NVIDIA zaprezentowała pokaz gry Shadow of the Tomb Raider w rozdzielczości 4K. Zostało to zrobione w niedługim po pokazie studia Eidos Montreal, które omówiło troszkę rozgrywkę oraz samą Larę Croft. Wiemy teraz, że w grze zostaną zaimplementowane funkcje NVIDIA Ansel oraz Highlights. Dzięki pierwszej z nich będzie mogli stworzyć efektowne trójwymiarowe zrzuty ekranu w grze. Mogą dzięki temu powstać wspaniałe obrazki.

Druga z nich natomiast automatycznie zarejestruje kluczowe momenty gry oraz efektowne akcje Lary Croft. A to dzięki wykorzystaniu techniki ShadowPlay. Zapisane fragmenty rozgrywki można będzie odtwarzać lub dzielić się nimi w mediach społecznościowych takich jak Facebook, YouTube czy Weibo.


PRZEZblogs.nvidia.com
ŹRÓDŁOgeforce.com
Poprzedni artykułPremiera gry Total War: Three Kingdoms przesunięta na wiosnę 2019
Następny artykułFar Cry 5 otrzymuje dodatek Hours of Darkness z akcją w Wietnamie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.