Square Enix udostępniło pierwszy zwiastun filmowy gry Shadow of the Tomb Raider. Ma to być zwieńczenie trylogii, które ukaże się już 14 września na komputery osobiste. Twórcy zapowiadają edycję specjalną oraz rozszerzenia. Tym razem Lara Croft trafi na tereny obu Ameryk, gdzie będzie poszukiwała starożytnych grobowców. Deweloperzy zapowiadają, że będzie można wykorzystać dużo elementów środowiska, by pozbywać się przeciwników.

Poniżej można zobaczyć edycję specjalną gry z wieloma dodatkami.

Shadow of the Tomb RaiderDodatkowo Square Enix, Eidos-Montréal oraz Crystal Dynamics ogłosiły, że współpracują z firmą NVIDIA przy opracowaniu gry Shadow of the Tomb Raider w wersji na PC.


Poprzedni artykułPalit GeForce GTX 1050 Ti StormX – testy karty graficznej mini-ITX
Następny artykułInno3D GeForce GTX 1050 (1-Slot Edition) – jednoslotowa karta mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments