Studio Eidos Montreal wrzuciło do sieci 15 minutowy film z gry Shadow of the Tomb Raider. Tym razem twórcy pokazują nam rozgrywkę z udziałem Lary Croft oraz jej partnera Johna. Okazuje się, że mieli oni wypadek lotniczy nad terenami lasów deszczowych. Nagle akcja zostaje cofnięta dwa dni wstecz i widzimy Larę uwięzioną w jaskini. Własnymi siłami wydostaje się na powierzchnię, gdzie zaczynamy przygodę.

Miejsce, w którym znajduje się Lara Croft jest ogromnym grobowcem. Ostrzega ona Johna o licznych pułapkach, które się tutaj znajdują. Wokoło można zobaczyć szkielety żołnierzy.

Shadow of the Tomb Raider będzie miał premierę już 14 września 2018 roku.


Poprzedni artykułIntel 660p – nowe dyski SSD na kościach QLC. Kolejny przełom
Następny artykułOGA Counter PIT: AGO Esports pokonuje EURONICS
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.