Na portalu RPG Watch pojawiła się krótka recenzja gry Seven: The Days Long Gone. Tytuł został stworzony przez rodzime studia IMGN.PRO i Fool’s Theory w oparciu o Unreal Engine 4. Gra umiejscowiona została w świecie, który kilkaset lat wcześniej spotkała nieznana katastrofa. Spowodowała ona zniszczenie całej dostępnej technologii i powrót do epoki średniowiecza.

W grze Seven: The Days Long Gone wcielamy się w postać złodzieja Teriela. Otrzymał on niezwykłe umiejętności, dzięki zawarciu paktu z demonem o imieniu Artanak. Można będzie rozwijać umiejętności, związane ze skradaniem się i zabijaniem po cichu lub skupić się na walce wręcz. Cała gra jest ukazana w rzucie izometrycznym, co czynią ją swojego rodzaju unikalną.

Tytuł posiada system dnia i nocy, a każdy przeciwnik komputerowy będzie posiadał własny rytm życia. Co ważne, decyzje podejmowane w różnych etapach gry, będą miały wpływ na dalszy przebieg wydarzeń. Deweloperzy zrezygnowali z systemu awansowania na rzecz lepszego wyposażenia i broni. Będzie istniało rzemiosło, które pozwoli wytwarzać różnego rodzaju przedmioty czy zaklęcia.


ŹRÓDŁOrpgwatch.com
Poprzedni artykułStudio Rebellion udostępnia nowy zwiastun do gry Sniper Elite 4
Następny artykułBlizzard zmieni nazwę Battle.Net, chce ujednolicić nazewnictwo
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments