Croteam udostępniło nowe informacje odnośnie gry Serious Sam 4: Planet Badass. Gra będzie bardzo liniowa, o czym chyba już każdy wie. Aczkolwiek część osób chciała bardziej otwartego świata. Standardowo w 4 części gry będziemy przemierzać sporo nowych lokacji, wykonywać zadania, szukać sekretów oraz zabijać niezliczone ilości potworów. Co ciekawe pojawi się opcja jeżdżenia na motocyklu, papamobilu czy innej maszynie.

Jedną z nowości mają być towarzysze broni. Prócz pojawiania się w przerywnikach, będą oni nam pomagali w grze. Ich imiona to Rodriguez, Jones i Hellfire.

Gra powinna również zaoferować tryb wieloosobowy.


Poprzedni artykułBus Simulator 18 – zasiądź za kierownicą miejskiego autobusu
Następny artykułModuły ADATA XPG SPECTRIX D80 podkręcone do 5531 MHz
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.