Ekipa SCS Software pracuje w pocie czoła nad nowymi modelami 3D ciężarówek Scania S i Scania R. Pozostało nadal sporo pracy dla dwuosobowego zespołu, szczególnie jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny i wewnętrzny. Podczas wizyta na Scania Demo Centre udało się zrobić sporo skanów, ale to jednak nie wystarczyło. Firma wysłała zatem kolejną ekipę po dodatkowe zdjęcia.

Ale prócz wykonywania sesji zdjęciowej, zajęła się ona również nagrywaniem dźwięków. Dużym ułatwieniem dla zespołu była współpraca lokalnego oddziału Scania w Republice Czeskiej, którzy udostępnili nowe modele z 2017 roku – V8 S580 and R450. Nagranie dźwięków zajęło łącznie 4 dni.

Były one nagrywane przy użyciu ośmiu mikrofonów jednocześnie. Oczywiście zespół nagrał bezpośrednio silnik, zewnątrz oraz wnętrze ciągnika siodłowego. Łącznie zebrano 50 GB czystych danych po 8 ścieżek dźwiękowych dla każdego auta.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułAMD pokazuje wydajność procesora Ryzen 5 1600X w kilku programach
Następny artykułDelock zaprezentował pasywny Przewód Thunderbolt 3 USB-C
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.