SCS Software od dłuższego czasu pracuje cały czas nad dodatkiem Vive la France! dla gry Euro Truck Simulator 2. Tym razem firma informuje nas, iż zamierza powiększyć typy dostępnych dróg, w tym specjalne prefabrykaty do tworzenia bardzo szczegółowych skrzyżowań.

Euro Truck Simulator 2

Dużo uwagi w Vive la France! jest przykładane, aby system drogowy komponował się dobrze z otaczającym terenem.

Euro Truck Simulator 2

Dzięki ciągłemu powiększaniu bazy gotowych elementów do budowania świata, deweloperzy ze studia SCS Software są w stanie zapewnić więcej rozpoznawalnych budowli oraz lokalizacji w grze, z prawdziwego świata.

Euro Truck Simulator 2

Dużo pracy włożono w udoskonalenie systemu oznakowań dróg. Dzięki temu kolejne trasy można budować z większą swobodą i dopasowaniem do panujących w danym kraju zasad ruchu drogowego.

Euro Truck Simulator 2

Deweloperzy zapewniają, że ciągle udoskonalają nową zawartość Vive la France!, a data jej udostępnienia nie jest obecnie znana. Same prace mogą potrwać jeszcze kilka miesięcy, ale SCS Software będzie informowało na bieżąco o postępach prac.

Euro Truck Simulator 2


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułNVIDIA kończy produkcję układów GTX 980 Ti, GTX 980 i GTX 970
Następny artykułTennoCon – pierwszy oficjalny zlot fanów Warframe
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.