Studio Jagex szykuje na jesień pojawienie się nowego kontynentu w grze RuneScapeWschodnie Wyspy (The Eastern Isles). Wszystko odbędzie podczas imprezy dla społeczności graczy – RuneFest 2016. Uświetni ona pojawienie się w grze tego terytorium, którego wygląd zainspirowały krajobrazy Polinezji. Festyn rozpocznie się 17 września i zabierze graczy w niezwykłą podróż po morzach i oceanach w stronę nowego archipelagu wysp.

Pierwsza część nowego kontynentu, The Arc, zostanie udostępniona już dzisiaj. Składają się na nią wyspy Whale’s Maw, Waiko oraz Aminishi, otoczone licznymi mniejszymi wysepkami. Miejscowa ludność nigdy wcześniej nie słyszała o bohaterach i ich przygodach. Dlatego gracze będą musieli zacząć wszystko od początku i na nowo budować swoją reputację i zdobywać bogactwa. Dotyczy to nawet graczy z długim stażem, którzy na równi z początkującymi wystartują z tej samej pozycji.

Na RuneFest odbędą się liczne wydarzenia i ogłoszenia informujące o dalszych planach rozwoju marki RuneScape oraz Old School RuneScape czy Chronicle: RuneScape Legends. Uczestnicy imprezy, ozdobieni klimatycznymi dodatkami prosto ze Wschodnich Wysp, będą mieli okazję uczestniczyć w licznych tematycznych aktywnościach – paradzie cosplayu, wyzwaniach i konkursach, panelach dyskusyjnych z twórcami, after party oraz w wielu innych rozrywkach i atrakcjach.

W tym roku impreza cieszy się rekordową popularnością, a z puli, która trafiła do sprzedaży ledwie dwa tygodnie temu, zostało już naprawdę niewiele biletów.

Nie możemy się już doczekać spotkań z naszymi wspaniałymi graczami podczas RuneFest 2016, kiedy dołączą do nas we wspólnym świętowaniu przełomowego momentu dla RuneScape. Zaprezentujemy nie tylko nowe lokacje na Wschodnich Wyspach, ale także poinformujemy o nowej zawartości, która trafi do RuneScape na przestrzeni nadchodzącego roku. Zdradzimy również nasze plany dotyczące innych tytułów z uniwersum RuneScape, w tym związane z Old School RuneScape i jego rosnącą popularnością w sektorze e-sportu, z mobilną wersją Chronicle: RuneScape Legends oraz z nadchodzącym tytułem – RuneScape: Idle Adventures.

– powiedział David Osborne, główny projektant gry.


Poprzedni artykułPhilips 246E7QDAB i 276E7QDAB – monitory z technologią UltraColor
Następny artykułZespół Infinity Ward opowiada o narracji w grze Infinite Warfare
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.