SCS Software ogłosiło tytuł nowego dodatku do gry Euro Truck Simulator 2Road to the Black Sea. W dosłownym tłumaczeniu znaczy on Droga nad Morze Czarne. Tym samym wiemy już, które dokładnie kraje oraz regiony znajdą się na mapie. Niestety, ale nie będzie to cały Półwysep Bałkański, jak to sugerowano do tej pory. Studio postanowiło się skupić na 3 krajach: Rumunii, Bułgarii oraz europejskiej części Turcji.

W Rumunii gracze będą mogli zobaczyć m.in. elektrownię węglową Rovinarii, znajdująca się w zagłębiu kopalnianym. Twórcy planują również umieszczenie Zamku Draculi, znanego z opowieści i filmów.

Jeżeli chodzi o europejską część Turcji to mowa tutaj o Tracji. Jest to niewielki region geograficzny w granicach Bułgarii.

Dodatek Road to the Black Sea ma się ukazać pod koniec tego roku. Nie podano jego ceny, aczkolwiek powinna wynieść około 80 zł.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułCompulab Airtop3 – minikomputer chłodzony pasywnie
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 430.64 z ulepszoną wydajnością
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.