SCS Software udostępniło nowe zdjęcia dodatku Road to the Black Sea dla gry Euro Truck Simulator 2. Tym razem będziemy mieli okazję zwiedzić, aż 3 kraje Bałkańskie — Rumunię, Bułgarię oraz europejską część Turcji. Każde z nich otrzyma unikatowe budynki oraz rejony. Pojawią się również lokalne firmy transportowe. Dodatek Road to the Black Sea ma się pojawić pod koniec tego roku w cenie około 80 zł.

Rumunia jest znana z pięknych regionów leśnych i łańcuchów górskich. Kraj ten jest również domem dla wielu miast historycznych. W wielu z nich znajdują się budynki i zabytki, które stoją tam od wielu lat, ale są również domem dla różnych sowieckich domów i bloków mieszkalnych.

Wiele z tych obszarów zostało wybranych ze względu na otaczające je branże, takie jak huta żelaza lub produkcja, które odgrywają ważną rolę w gospodarce kraju. Nigdy nie wiadomo, jaki kawałek historii można znaleźć za rogiem.

 


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułPrzed nami czwarty dzień Fazy Nowych Legend StarLadder Major Berlin 2019.
Następny artykułKingdom Come: Deliverance, czyli jak Henryk zostaje szlachcicem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.