SCS Software udostępniło dodatek Road to the Black Sea do gry Euro Truck Simulator 2. Tym razem deweloperzy uraczyli nas aż krajami: Rumunią, Bułgarią oraz europejską częścią Turcji. W grze zadebiutowało 20 nowych miast, każde z unikalną architekturą dla danego regionu.

W Rumunii gracze będą mogli zobaczyć m.in. elektrownię węglową Rovinarii, znajdująca się w zagłębiu kopalnianym. Twórcy umieścili także Zamek Draculi, znanego z opowieści i filmów.

Warto nadmienić, że w miastach Cluj, Galati, Iasi i Timișoara będzie można spotkać tramwaje. Jest to nowość w grze, która mamy nadzieję zawita także do innych metropolii.

Nie zabrakło także nowych pociągów oraz linii kolejowych w Road to the Black Sea.

Jeżeli chodzi o europejską część Turcji to mowa tutaj o Tracji. Jest to niewielki region geograficzny w granicach Bułgarii.

 


Poprzedni artykułPhilips 439P9H – szerokokątny monitor z ciekawymi technologiami
Następny artykułASUS Phoenix GeForce GTX 1650 SUPER – karta graficzna mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.