SCS Software udostępniło nowe zdjęcia dodatku Road to the Black Sea dla gry Euro Truck Simulator 2. Tym razem będziemy mieli okazję zwiedzić, aż 3 kraje Bałkańskie — Rumunię, Bułgarię oraz europejską część Turcji. Każdy z nich otrzyma unikatowe budynki oraz rejony. Pojawią się również lokalne firmy transportowe. Dodatek ma się pojawić pod koniec tego roku w cenie około 80 zł.

Jak możemy zobaczyć na zdjęciach, sporo krajobrazów to rozległe lasy. Mamy również nadzieję, że będzie okazja zobaczyć przepiękne Morze Czarne.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułFading Embers – kolejny dodatek do wojennej gry This War of Mine
Następny artykułTechPowerUp GPU-Z 2.23.0 z obsługą nowych kart graficznych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.