Humble Bundle udostępniło za darmo grę Rising Storm Game of the Year Edition. Będzie ją można dodać jeszcze przez 24 godziny do swojego własnego portfela na stronie. Wszyscy, którzy to zrobią, otrzymają klucz do dodania na platformie Steam. Tytułu nie można wziąć, jak prezentu. Spieszcie się, bo promocja mija w sobotę, 27 maja o 18:00 czasu polskiego.

Rising Storm Game of the Year Edition to samodzielny dodatek do gry Red Orchestra: Heroes of Stalingrad. Pozwala nam wcielić się w żołnierzy, którzy walczyli w latach 1942 – 1945 na wyspach Pacyfiku. Według historyków były to jedne z najbardziej krwawych miejsc walka na świecie. Gracze mogą stanąć po stronie Armii Amerykańskiej i Korpusu Marines lub Imperialnej Armii Japońskiej w postaci Lądowych Sił Specjalnych.


Poprzedni artykułEverspace – kosmiczna strzelanka która ma zatrząść symulatorami
Następny artykułRiME – zbadaj nieznany świat z zapomnianymi cywilizacjami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.